25.06.2026 16:01
Освітяни Бердянської громади підтримали військових у шпиталі
У відділі освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради започаткували гарну традицію – допомагати військовим, які знаходяться на лікуванні в шпиталі.
Спеціалісти апарату відділу, централізованої бухгалтерії, господарської служби, керівники та адміністрації закладів освіти Бердянської міської територіальної громади за ініціативи начальниці відділу освіти Тетяни ФУРМАНОВОЇ передали на потреби пацієнтів військового шпиталю засоби гігієни та лікувальні препарати.
На зустрічі з представниками шпиталю освітяни обговорили подальшу співпрацю для формування наступної черги необхідної допомоги.
Підтримка українських захисників залишається важливим напрямом спільної роботи та проявом вдячності тим, хто боронить нашу державу.