24.06.2026 11:31
Бердянці вчергове потерпають від масштабних відключень водопостачання
За повідомленнями окупаційних джерел, 24 червня через значні перебої в електромережах загарбниками було знижено тиск в системі централізованого водопостачання т.о. Бердянська.
Наразі у місті зупинено роботу кількох підвищувальних насосних станцій, зокрема АЗМОЛ, Північної, Софіївської та Туристичної.
Без стабільного водопостачання залишилися понад 11 тисяч абонентів.
Подібні масштабні комунальні аварії наочно демонструють абсолютну неспроможність окупантів оперативно реагувати на кризи, вчасно проводити ремонти та забезпечувати місто базовими благами.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
У реєстрі збитків відкрито нові форми заяв
24/06/2026
Освіта для ветеранів
23/06/2026
Безоплатна правова допомога для ВПО
Усі новини