06.04.2026 08:32
У т.о. Бердянську припинено водопостачання
05.04.2026 з 19:30, за повідомленнями окупаційних джерел, у місті сталися перебої у роботі системи водопостачання.
Через відключення електроенергії було зупинено роботу першого та другого підйомів насосних станцій.
Станом на ранок 06.04.2026 водопостачання у місті досі відсутнє. Окупаційна влада не повідомляє про терміни відновлення.
Поділитись
Дізнайтеся також
12/06/2026
Росія мілітаризує українських дітей
11/06/2026
Онлайн-консультації для підприємців
Усі новини