20.07.2025 13:49
Окупанти кидають дітей на небезпечну роботу
У Бердянську окупанти залучають неповнолітніх до робіт з електромережею.
Через брак фахівців комунальні підприємства почали набирати 15-17-річних «стажерів» – без офіційного оформлення.
Підлітків ставлять на прості, але небезпечні завдання, передбачається робота поруч із високовольтним обладнанням.
‼️Це ризиковано і для дітей, і для споживачів.
Якщо ви на ТОТ, попереджайте своїх дітей, щоб ні в якому разі не долучалися до такого роду робіт: це смертельно небезпечно.
Поділитись
Дізнайтеся також
28/06/2026
З Днем Конституції України!
26/06/2026
Профілактика наркозалежності
Усі новини