14.07.2025 12:35
Сплеск викликів «швидкої» в Бердянську через спеку
У Бердянську фіксується сплеск викликів «швидкої» через спеку – на тлі дефіциту медиків ситуація лише погіршується
У тимчасово окупованому Бердянську різко зросла кількість звернень до екстреної медичної допомоги – на 20–30% більше, ніж зазвичай. Основні причини – аномальна спека, зневоднення, сонячні та теплові удари.
Водночас місто потерпає від хронічного дефіциту медичних кадрів. Більшість досвідчених лікарів виїхали після початку повномасштабного вторгнення, а спроби окупантів «залучити» нові кадри серед випускників медичних установ та спеціалістів з території РФ не зазнали успіху.
Додатково ситуацію погіршили багатоденні перебої з водопостачанням, які торкнулися різних мікрорайонів міста. У спеку люди залишилися без води. Це особливо небезпечно для літніх людей, дітей та хворих на серцево-судинні захворювання.
Усе це свідчить про повну деградацію цивільної інфраструктури на ТОТ Запорізької області. Люди залишені сам на сам зі спекою, хворобами та байдужістю окупаційного режиму.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
У реєстрі збитків відкрито нові форми заяв
24/06/2026
Освіта для ветеранів
Усі новини