29.05.2025 10:37
«Рух перших» полює на житло українців на ТОТ
Росіяни планують залучити активістів «руху перших» до виявлення «безгосподарчого майна»
Окупанти продовжують заселяти колаборантів, російських гастролерів й родини бойовиків у будинки українців.
Після вторгнення тисячі осель на ТОТ залишились порожні – українці були змушені тікати від «звільнення». Окупаційні адміністрації визнають ці помешкання «безгосподарчими» і передають їх росіянам та їхнім посіпакам.
🔍 На ТОТ Запорізької області до «виявлення» майна залучають активістів кремлівського «руху перших». Вони опрацьовують заявки від колаборантів і підшукують їм житло.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
У реєстрі збитків відкрито нові форми заяв
24/06/2026
Освіта для ветеранів
Усі новини