14.02.2025 08:45
Бердянськ без води вже дві доби
🚨Станом на ранок 14 лютого Бердянськ залишається без водопостачання
Вже дві доби в окупованому місті не можуть ліквідувати наслідки аварії на Бердівському водогоні.
‼️Терміни подачі води досі невідомі.
Тим часом мешканців міста продовжують залякувати можливим відключенням опалення в оселях, через нестачу води в теплових мережах.
Фото окупантів
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
У реєстрі збитків відкрито нові форми заяв
24/06/2026
Освіта для ветеранів
Усі новини