23.01.2025 11:30
У Бердянську вибухнула машина окупантів
Сьогодні вранці у Бердянську пролунав вибух біля будівлі у мікрорайоні Колонія, де, за повідомленнями місцевих мешканців, розміщується місцевий офіс ФСБ. Містяни повідомляли про велику кількість окупаційної поліції та швидких.
За попередньою інформацією, було підірвано автівку окупантів, внаслідок чого загинуло двоє ФСБшників, ще один наразі перебуває в лікарні в тяжкому стані. Інформація уточнюється.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
У реєстрі збитків відкрито нові форми заяв
24/06/2026
Освіта для ветеранів
Усі новини