22.01.2025 09:43
Бердянськ повністю відключено від водопостачання
За повідомленням окупаційної адміністрації впродовж дня з 9:00 до 18:00 в місті буде обмежено водопостачання. Причина – ліквідація наслідків аварії на водогоні. У зв'язку з цим відключені підйомні насосні станції с. Осипенко та вул. Північної.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
У реєстрі збитків відкрито нові форми заяв
24/06/2026
Освіта для ветеранів
Усі новини