21.10.2024 09:21
Весь Бердянськ залишився без води
Російські загарбники продовжуюсь погіршувати і без того критичну ситуацію з водопостачанням у тимчасово окупованому Бердянську. Наразі ж місцеві пропагандисти повідомили про чергову аварію на водогоні, через що все місто опинилося без води.
Терміни усунення окупанти, звісно, не повідомляють. А бердянці змушені днями сидіти без водопостачання.
Поділитись
Дізнайтеся також
21/06/2026
День батька в Україні
21/06/2026
Перебої з водою у Бердянську
19/06/2026
Виїзд з окупації з дітьми
19/06/2026
Яскравий захід для маленьких бердянців
Усі новини