20.10.2024 15:13
Захисники українського неба
Українське нічне небо – зоряне і безкрає, вільне і найрідніше. Та з початком повномасштабного вторгнення стало мабуть найнебезпечнішим небом у світі. Щоночі ворог атакує українців всім, що має у своєму арсеналі, проте найбільше «полюбляє» тероризувати «шахедами».
«Хімік», «Скорпіон» та «Кардан» – прикордонники однієї мобільно вогневої групи, яку задля стислості військові називають МВГ. Це не просто підрозділ охорони державного кордону, це ті, хто щоночі полюють на дронів-камікадзе, знищуючи їх.
Завдяки майстерності і професіоналізму цих бійців, більшість ворожих БпЛА яскраво спалахують у темряві.
Деталі роботи МВГ, яка працює на Запорізькому напрямку, дивіться в сюжеті телеканалу «Deutsche Welle».
Поділитись
Дізнайтеся також
21/06/2026
Житлові ваучери працюють
21/06/2026
День батька в Україні
21/06/2026
Перебої з водою у Бердянську
19/06/2026
Виїзд з окупації з дітьми
Усі новини