03.09.2024 15:22
Вітання від директорів бердянських ЗЗСО №20, ЗЗСО №2, БМЛ
Привітання з початком навчального року від директорів бердянських ЗЗСО №20 (Тетяна Шолойко), №2 (Віталіна Ганзіна) та Бердянського муніципального ліцею (Віктор Дімітров).