Бердянська міська територіальна громада

Запорізька область, Бердянський район

24.06.2024 15:25

Герої не вмирають!

66797bd95b31a__Герої-не-вмирають.png

💔 Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Бердянської громади. Ворожа атака обірвала життя 42-річного Павла Бригинця із позивним «Дикий».

Павло виріс у м. Острі Чернігівської області, але останні 9 років свого життя віддано служив нашій громаді. 

Поєднуючи службу із захисту Батьківщини з навчанням, закінчив економіко-правничий коледж та пізніше економічний факультет Бердянського університету. Здобув фах економіста та спеціаліста з комп'ютерних наук. Проте з 2000 року все своє життя присвятив військовій службі. Спочатку віддано боронив кордони нашої країни в лавах Державної прикордонної служби. Із початком АТО та ООС  перевівся до окремої бригади морської піхоти, був у гарячих точках, виконував бойові завдання. 

На час повномасштабного вторгнення росії на територію України проходив службу у лавах військово-морських сил. Проте його патріотична свідомість кликала його до бою. Тому Павло знову перевівся до окремої бригади морської піхоти, де непохитно стояв перед обличчям ворога, захищаючи Батьківщину, наставляючи та передаючи бойовий досвід своїм підлеглим і побратимам.

Героїчне серце воїна перестало битися 21 червня під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. Він до останнього виконував свій професійний і моральний обов'язок, відволікаючи на себе атаку ворожого дрона.

Павло назавжди залишиться доброзичливим, усміхненим, чесним, порядним, великим патріотом України.

Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини для люблячої сім'ї нашого захисника. Нехай добрий і світлий спомин про Павла Бригинця стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну та кожного з нас!

457841c0-7b79-4baf-b684-7c582086587a.jpg