Бердянська міська територіальна громада

Запорізька область, Бердянський район

12.02.2024 18:22

Приєднуйся до DigiArtJam!

65ca6df2745d1__Цифровий-живопис.png

Приєднуйся до DigiArtJam - безкоштовних тренінгів з цифрового живопису для дітей у Запоріжжі! 👨‍💻👩‍💻

Поринь у світ цифрового живопису та знайди однолітків, які поділяють твоє захоплення! ✨
Для дітей 10-17 років з 29 лютого по 28 березня 2024 року проводитимуться заняття з малювання у Magma Studio.

На тренінгах ви навчитесь основ цифрового живопису, опануєте інструменти програми Magma Studio та створите власні мистецькі роботи. 
Запрошуємо дітей, які вимушені були переїхати до Запоріжжя, та місцевих мешканців. Кількість місць обмежена, тому поспішай зареєструватися! ⏰

Заняття проходитимуть по четвергам о 16:00 офлайн у Запоріжжі. Ми сформуємо 4 групи учасників, кожна з яких відвідає по одному тренінгу. Для учасників, які виявлять бажання проводити заходи у форматі DigiArtJam для інших дітей, буде проведено бонусний тренінг.

Тренерка проєкту: Клімова Лариса Миколаївна – тренер з комп’ютерної графіки, старший викладач кафедри дизайну факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії, член Спілки дизайнерів України, голова Секції графічного дизайну Запорізького осередку Спілки дизайнерів України, учасник всеукраїнських та міжнародних художніх виставок і творчих пленерів.

Деталі та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/YQUZp81uLKEDNfhh6 

Просимо батьків заповнити реєстраційну форму. Термін реєстрації – до 10:00 26 лютого 2024 року.

Проєкт DigiArtJam реалізовує Запорізька бібліотечна асоціація у співпраці із Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою, Window on America - Zaporizhzhia та Хортицькою національною академією https://khnnra.edu.ua

Контакти для запитань щодо проєкту: studio@zba.org.ua, https://www.facebook.com/zba.org.ua

Проєкт втілюється за фінансової підтримки програми «Culture Helps / Культура допомагає», що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів і реалізовується організаціями Інша Освіта / Insha Osvita (UA) та zusa (DE).

1.jpg